Ledvance Area Pole reduction 42/60
156,88 kr
125,00 kr
exkl. moms
inkl. moms
+
0,50 kr
Miljöskatt
Förväntad leverans före 13 februari
Vill du beställa större kvantiteter?
- Fri frakt över 1.750 kr inkl. momsFri frakt över 1.400 kr exkl. moms
- Företagskund? Köp på faktura
- Handla tryggt och säkert
Specificationer
klar
Allmän information
| Artikelnummer | 240872 | |
|---|---|---|
| EAN | 4058075557253 | |
| Varumärke | Ledvance | |
| Tillverkarens namn | AREA 42/60 POLE REDUCTION 100X1 EUE | |
|
i
Med rekommenderad mängd avses det antal produkter som tillverkaren har färdigförpackat. När du köper denna mängd levererar vi produkterna i tillverkarens originalförpackning.
|
Rekommenderad köpkvantitet | 1 |
|
i
Vår all-in-garanti är helt inkluderad i produktpriset och täcker både dolda och tekniska fel på produkten som uppstått före leverans. Garantiperioden varierar per produkt och sträcker sig från 1 år till maximalt 8 år.
|
Garanti från LamporNu | 5 år |
Teknisk information
| Livslängd (h) | 0 | |
|---|---|---|
| Färg på hölje | Grå | |
| Produkttyp | Tillbehör - Gatubelysning |
Ljuskällor info
| Produktserie | Eco |
|---|
Måttskiss
|
i
Det kan hända att längden på den här produkten skiljer sig från din gamla belysningsarmatur. Som en följd av detta passar produkten inte i din nuvarande armatur eller på den aktuella platsen.
|
Längd (mm) | 83 |
|---|---|---|
| Höjd (mm) | 55 | |
| Bredd (mm) | 55 |
Sensorinformation
|
i
Belysning med sensor tänds endast när den får ett visst signal. Detta minskar energikostnaderna. De (inbyggda) sensorerna reagerar på mörker (skymningsbrytare) och/eller rörelse (rörelsesensor).
|
Typ av sensor | Ingen sensor |
|---|